Natural Weaken serüveni 2021 yılında Türkiye’de Sosyal medya üzerinden satış kanallarının artmaya başladığı bir dönemde Natural Weaken markası ile ilk satışlarını instagram üzerinden yapmaya başlamıştır.

 

Kadın giyim ve aksesuarlarının satışa sunulduğu bir instagram sayfası olarak başlayan online satış maceramız, bayanların en büyük sorunu haline gelen zayıflama ürünlerini de Türkiye pazarına sunma gerekliliği doğurmuştur.

 

KozBody Yeni Nesil Termal tayt ve atletlerimizin bugüne kadar 100.000’den fazla kullanıcısı bulunmakta ve 10.000’lerce gerçek kullanıcı yorumu ile Türkiye’nin lider termal giyim firması konumundadır.

 

2021 yılı itibari ile Natural Weaken Yerli Üretime geçmiş ve istihdam kapasitesini arttırmıştır.

 

Natural Weaken Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da kaliteden ödün vermeden sizlere memnuniyet ve mutluluk getirecek ürünler üretmeye devam edecektir. Güncel bilimsel çalışmalar takip edilip geliştirilmekte ve geleceğe taşınmaktadır.

 

Teknolojik inovasyonlar yolunda kurulan Ar-Ge ekibiyle, giyilebilir teknolojileri, nano tekstil ürünlerini ve daha birçok tekstil teknolojisini geliştirmek amacıyla yola çıkmıştır.